Verschil Bewonersorganisatie en VHDK

De laatste tijd worden wij weer met enige regelmaat verward met een vereniging genaamd VHDK in onze wijk. Deze vereniging richt zich op doorzonwoningen in onze wijk. Denk aan projecten in- en om het huis.  

Bewonersorganisatie richt zich op de gehele wijk en is aanspreekpunt voor huurders én kopers van álle typen woningen in onze wijk voor bijvoorbeeld:

  • Luisterend oor
  • Communicatiekanaal & contactpersoon Vestia met betrekking tot het collecteurriool
  • Bevorderen van sociale cohesie
  • Spreekbuis van en naar de gemeente en andere instanties
  • Hulp bij het realiseren  van projecten & bewonersinitiatieven in de wijk
  • Hulp bij vinden van de juiste hulp instanties
  • Strijd tegen zwerfafval

Alhoewel ons (kleine)  team dit met veel plezier oppakt zijn wij nog wel op zoek naar bewoners die mee willen denken (en helpen) bij bepaalde onderwerpen en issues. Alle hulp, in welke vorm dan ook, is zeer welkom. Vragen, opmerkingen, suggesties of project suggesties? Geef ze door via ons contactformulier.

Bent u al lid van onze Nextdoor groep?

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.