Uitbreiding team

Bewonersorganisatie Kruidenbuurt is op zoek naar uitbreiding van ons team. Wij zijn op zoek naar een vrijwilliger die zo ons nu en dan kan helpen met het uitzoeken van informatie voor bepaalde aandachtsgebieden.

Denk hierbij bijvoorbeeld aan:

  • Organiseren Wijkschouw
  • Contactpersoon i.v.m. collecteurriool
  • Veiligheid rondom verkeer & parkeren
  • Hulp bij aanvraag bewonersinitiatieven en/of lief & leed potje
  • Vragen en verzoeken naar gemeente

Daarnaast zijn wij op zoek naar uitbereiding van ons bestuur in de vorm van een penningmeester.

Interesse om te helpen? neem gerust even contact op. 
Al is het een half uur in de week, met alle hulp zijn wij blij!

Misschien spreken bovenstaande zaken jou niet aan, maar denk je iets te kunnen betekenen voor onze stichting, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Wie weet, kunnen we toch iets betekenen voor elkaar!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *